7876 8672 - Denne side er et produktkatalog og linker til shops med produkterne [email protected]
Vælg en side

LELO Liv 2 G-punkts Vibrator – TESTVINDER

kr. 797,00

LELO Liv 2 er en lille opladelig G-punkts vibrator. Hvad den ikke har i størrelsen, har den til gengæld i gørelsen – den er meget effektiv og giver dig mulighed for meget målrettet G-punkts stimulation.Med sine 17,4 cm har Liv en perfekt størrelse f … læs mere her

Er Lelo Liv 2 G-punkts Vibrator      - Mørkeblå på lager?

Annonce
Køb Lelo Liv 2 G-punkts Vibrator      - Mørkeblå

(62 kundeanmeldelser)

Beskrivelse

  • Navn: LELO Liv 2 G-punkts Vibrator – TESTVINDER
  • Pris: kr. 899.00
  • Vare ID: 10704
  • Returret: 365 dage
  • Indpakning: Diskret og der kommer neutralt navn på kontoudtoget
  • Fri fragt: Ja, ved køb over kr. 600

Yderligere beskrivelse og flere billeder her:
LELO Liv 2 G-punkts Vibrator - TESTVINDER

LELO Liv 2 G-punkts Vibrator – TESTVINDER fra LELO

Sexlegetøj bruges efter hånden af størstedelen af alle i Europa. Når der skal leges med sexlegetøj og eksperimenteres lidt, der ikke får dig til at føle dig utryg eller andet ubehageligt. Det skal jo helst være rart. Når man skal have valgt noget sexlegetøj, får du rigtig meget for pengene fra mærket LELO som for eksempel denne LELO Liv 2 G-punkts Vibrator – TESTVINDER. Bekymringer ved at handle denne slags varer online, behøver du ikke have, dem der pakker din pakke sørger for at den er neutralt pakket ind, så ingen kan se, hvad du har bestilt.

Har du set Zalo Queen 2-i-1 vibarator, der styres via en app? Se den her.

LELO Liv 2 G-punkts Vibrator – TESTVINDER giver helt nyt liv til sexlivet

LELO Liv 2 G-punkts Vibrator – TESTVINDER er en af mange varer her på shoppen og findes i den godt sælgende kategori Kvinder,Mærker,LELO,Vibratorer,G-punkts Vibrator,Testvindere,Universe,Lydsvag Vibrator,Opladelig Vibrator,Mors Dag,Erotik Shop,Sexudstyr,Erotisk Udstyr,Erotiske Hjælpemidler,Lovetoys,Sexting,Sådan vælger du en g-punkts vibrator,6 shop,Erotisk Butik,Gaver. Det er ret godt at du får hele 365 dages returret med din pakke når du køber din vare. Det overrasker ikke nogen, at der er mange der køber LELO Liv 2 G-punkts Vibrator – TESTVINDER i webshoppen Sinful.dk, der har forstået vigtigheden af at have de rigtige varer på hylden. Det store vareudvalg giver en stor pulje af varer, og her er der helt sikkert noget for dig, det kan jo passende være produktet er på siden. Købes der ind i online webshops sparer du penge- fordi webshoppen ikke har udgifter til en fysisk butik.

LELO Liv 2 G-punkts Vibrator – TESTVINDER – fordele ved at købe online

Vidste du, at hver gang du køber noget i en af de danske webshops, giver de dig lidt bedre rettigheder, så du på nogle områder er bedre stillet, end hvis du handler I fysiske butikker. Alle danske webshops skal jævnfør loven give 14 dages returret. efter du har købt dine varer, der er endda shops, der vælger at give mere og nogle giver endda et helt års returret. En stor fordel for dig som forbruger er, at webshops har deres priser online, og priser og betingelser er let for dig at sammenligne, uden af være afhængig af, at det skal være tæt på din bopæl. Og i dag kan du uden videre sammenligne priser på alle tider af døgnet, så længe du er online. Tænk også på, at ved at handle online, så slipper du helt for, at skulle slæbe varerne hjem fra butikken. Et fragtfirma som f.eks. Postnord eller GLS sender varerne til din adresse, medmindre du vælger at få dem sendt til din arbejdsadresse, og det giver en god fleksibilitet for dig. I dag er der ingen grund til at skulle stå i kø ved en kasse – ved online handel så det er direkte til kassen, når du er færdig med at handle, så spilder du ikke din tid på at vente på fru Hansen, der lige skal spørge om, hvad hver enkelt ting koster.

Mange leder efter den billigste LELO Liv 2 G-punkts Vibrator – TESTVINDER på nettet, og de ender oftest ud med at finde tilbud på produktet her: Gå til shop

62 reviews for LELO Liv 2 G-punkts Vibrator - TESTVINDER

Vær den første til at anmelde “LELO Liv 2 G-punkts Vibrator – TESTVINDER”